MV Agusta F4 1000 Ago
Hitta tekniska data, priser och recensioner.

Viktig specifikation MV Agusta F4 1000 Ago 2005
Motor och drivlina
| Motoreffekt | 166 hk |
|---|---|
| Transmission | Kedja |
| Cylindrar | 4 |
| Takter | Fyrtakt |
| Kylning | flytande |
| Slagvolym | 998 cm3 |
Mått och vikter
| Hjulbas | 1407 mm |
|---|---|
| Säteshöjd | 810 mm |
| Torrvikt | 189 kg |
| Bränsletankskapacitet | 21 l |
| Högsta hastighet | 299 km/h |
| Licensefterlevnad | A |
Frågor och svar MV Agusta F4 1000 Ago
- Vilken av dem är bäst? MV Agusta F4 1000 Ago eller {AlternativeBrandModel}?
- Det går att jämföra dessa båda motorcyklar här. Du kan hitta alla för- och nackdelar med den jämförbara modellen här.
- Vilken är tillgängligheten för MV Agusta F4 1000 Ago?
- Jämfört med andra Supersport motorcyklar är tillgängligheten mycket dålig. Det finns mycket få MV Agusta F4 1000 Ago motorcyklar tillgängliga på marknaden.
- Hur populär MV Agusta F4 1000 Ago?
- Det finns en mycket svag efterfrågan på en MV Agusta F4 1000 Ago efterfrågan på marknaden.
- Vilken är datakällan för innehållet på denna sida?
- Data kommer från motorcykelstidskriften '1000PS’ online. 1000PS grundades år 2001. Företaget är baserat i Österrike. Det största innehållet publiceras på tyska. Dock presenterar dess team också testvideor med motorcyklar på engelska på YouTube. Här kan du hitta 1000PS på Instagram.

























